– Лассіна, вітаємо з поверненням! Як зараз почуваєшся?
– Усе гаразд, почуваюся добре. Прогресую щодня. З нетерпінням чекаю, коли зможу приєднатися до команди.
– Як хлопці зустріли тебе? Чи скучив за ними?
– Мене завжди тепло зустрічають. Почуваюся як удома щоразу, коли повертаюся. Звісно, було дуже приємно побачитися з усіма: з Дарійо, з гравцями. Завжди радий бути з командою.
– Як проходило твоє відновлення?
– Дуже важко, адже я був сам у Києві, а потім в Амстердамі. Наразі я з командою, гарно проводжу час і чекаю, коли зможу грати.
– А які емоції відчуваєш?
– Гарні емоції. Почуваюся мотивованим, адже коли ти не на полі, то завжди хочеш повернутися і більше працювати для цього. Прагну знову грати.
– Коли зможемо побачити тебе на полі?
– Уже невдовзі. Усе залежить від мого тіла, від того, що мені дозволить робити лікар. Але можу сказати, що скоро.
– У команді відбулися деякі зміни, прийшов новий тренер. Що можеш сказати з цього приводу?
– Я слідкував за всім, що відбувалося з попереднім штабом. А з новим тренером познайомився в Нідерландах. Дуже щасливий, що він приєднався до нашої команди. Уже хочеться попрацювати з ним на тренуваннях.
– Чи розумієш зараз його вимоги?
– Так, звісно. Він працював у «Феєнорді», а я знаю, як грає ця команда. Ми зустрічалися з ними минулого сезону. Коли він перебував у Нідерландах, ми іноді бачились. Тепер він з нами, і нам дуже пощастило.
– Упевнені, ти дивився перший матч «Шахтаря» з «Барселоною». Що можеш сказати про цю гру, що тобі сподобалось?
– Попереду велика гра. У першому поєдинку ми намагалися відігратися після голу Судакова, мали багато моментів, однак не змогли забити. Сподіваюся, сьогодні в нас усе вийде, візьмемо три очки.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…