«Президенти ЮКСА та «Локомотива» залагодили конфлікт між клубами. Відбулася телефонна розмова Президентів ЮКСА та «Локомотива» – Сергія Лесніка та Олександра Єгорова. У ході розмови були обговорені всі спірні питання, що виникли під час та після завершення матчу 16-го туру Другої ліги України (1:1). Президентам клубів вдалося порозумітися, тож конфлікт вичерпаний. ЮКСА та «Локомотив» разом вирішили провести виховні бесіди зі своїми гравцями, аби в майбутньому уникнути подібних конфліктних інцидентів. Президенти клубів зійшлися на думці, що футбол має бути надихаючим і обʼєднуючим фактором для нашого суспільства, а не надавати погані приклади молоді та дітям. «Надалі маємо на меті об‘єднати власні сили і закріпити примирення команд спільними благодійними справами. «Хрестоносці» та «залізничники» обʼєднають зусилля задля розвитку спорту і спільної боротьби із зовнішнім ворогом», – говориться у заяві.
Раніше ЮКСА заявила про «неприпустиму поведінку» футболістів «Локомотива». Після цього у «Локомотиві» заявили, що суперники також поводили себе неприпустимо.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…