– Результат по грі. Що нам вдалось: не давали «Кривбасу» можливості проводити швидкі атаки. Але і ми небагато моментів створили. Все закономірно.
– «Полісся» почало грати краще саме у другому таймі. З чим це повʼязано?
– Ми програвали і нам треба було докладати зусиль для того, аби зрівняти рахунок. Дійсно, у перші 15 хвилини другого тайму ми діяли активніше та заслужили на цей гол. У подальшому десь, можливо, не вистачило сил. Адже нещодавно грали у Кубку України, сили гравців не безмежні.
– Вихід Козака – це, по суті, реакція на дії команди у першому таймі?
– Так, хоча це було заплановано заздалегідь. Він відіграв багато матчів без замін до цього. В цілому зіграв добре. Його гол? Шикарний.
– Те, що команда насичено провела цей тиждень, якось вплинуло на сьогоднішній матч?
– Враховуючи те, що «Кривбас» дуже швидко переходить з оборони в атаку, нам було важко цьому протистояти на фоні тих навантажень, які були на цьому тижні. Але ми впорались, хлопці виконали установку на гру, – сказав Книш.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…