«Це шанс, який ми не можемо проґавити. Вихід у плей-оф є основною метою, а після цього – очолити групу, і те й інше у нас уже в межах досяжності.
Нам потрібно розпочати більше контролювати гру. Ми відновлюємо таких важливих гравців, як Педрі, Рафінья, Левандовськи та Кунде… Вони життєво важливі для команди.
Але нам все ще треба більше нав’язувати свою ідентичність, це є ключ. Ми хочемо грати у відмінний футбол та вигравати матчі з великим відривом. Але це ідеальний сценарій, і він не відбуватиметься у кожній грі. Потрібно брати до уваги і суперника, і у деякі дні ви не так натхненні, як в інші. Нам потрібно повернути собі послідовність і пред’являти до себе набагато вищі вимоги щодо цього».
Я думаю, ми зробили дуже хорошу роботу. Не тільки я, а й увесь персонал, гравці, клуб… ми на півдорозі до того, щоб знову зробити «Барсу» великою. Нам потрібно повернути ту перевагу, яка в нас була раніше»,– сказав Хаві.
Матч Ліги чемпіонів «Шахтар» – «Барселона» відбудеться у Гамбурзі (Німеччина) 7 листопада, початок – о 19:45 за київським часом.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…