– Багато моментів було створено, але нам не вистачило успіху. Нам боляче за результат. Матч був хорошим.
– Якщо Беллінґем не забиває, команда застрягає.
– Ні, у нас багато ресурсів. Ми створювали моменти і з Вальверде, Вінісіусом, Хоселу, Родріго… нам просто не вистачило трохи успіху.
Я не знаю, чи конфліктував він з Пате Сіссом. Думаю, що це була боротьба на полі. Зрештою я думаю, що нічого не сталося. Беллінґем — боєць, переможець.
Я прибрав Модріча, щоб надати ширину полю з Родріго. Його гра була хорошою, не те щоб він заслуговував на заміну. Гра була хорошою. Ми добре стежили за контратаками, були агресивними. Але іноді трапляється, що ти не можеш забити гол.
Я не хвилююся через відсутність голів, гра була з кросами, фільтрованими передачами, вертикальними передачами… Ми всіляко намагалися, не вийшло, і таке може статися. Головне – намагатися до кінця і зробити це. Ми намагалися до останньої хвилини.
Одна справа — захищати зону, а інша — усе поле. Я не бачив, щоб команда була втомленою. Нам боляче від результату, а не від гри. Іноді ти виграєш гру, в якій цього не заслуговуєш, а іноді ти не виграєш гру, в якій заслуговуєш.
У турнірній таблиці ми на дуже хорошому місці, ми у грі. Немає ніякої драми. Є впевненість, що ми збираємося робити все добре, як сьогодні, тому що ми не робили нічого поганого сьогодні.
Щодо Арди Гюлера, то не було часу на останніх хвилинах матчу, було багато боротьби, багато високих м’ячів. З Ардою ми повинні йти спокійно, він почав тренуватися з нами і скоро почне грати.
Якби можна було виграти лише один матч з двох, то я б краще переміг «Барсу, а не «Райо», – сказав Анчелотті.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…