«Це була делікатна ситуація. Місяць тому ми мали 6 очок фори проти «Шахтаря» та йшли прямо до чемпіонства. На жаль, Ярмоленко отримав травму. Йому довелося перенести операцію у Барселоні. Він вибув із ладу на чотири місяці. Він був єдиним досвідченим гравцем, який міг втілити у життя ідеї тренера. Без такого гравця дуже важко керувати командою. Коли у вас є більше таких футболістів, це навіть краще. Я втратив його».
«Майже у кожному матчі у нас вилучали одного гравця. В останні кілька хвилин ми пропустили два дурнуваті голи. «Динамо» має дуже молодий захист. Це нормально. Футболісти скуті між собою, у футболі трапляються такі явища, і ти не знаєш, що робити. Ми програли три гри поспіль. У цих умовах я взяв на себе всю відповідальність та сказав, що це нормально. Тренер завжди відповідає за результат. Нехай я буду тим, хто піде у відставку та в якомусь сенсі врятує команду», – заявив Луческу.
У нинішньому сезоні 34-річний Ярмоленко провів 6 матчів в УПЛ, відзначившись 4 голами та 1 асистом.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…