Categories: УПЛ

Роман Саленко: Мене у Динамо підтримує батько. Це приємно і важливо

Півзахисник юнацької команди «Динамо» U-19 Роман Саленко поділився враженнями від домашнього поєдинку із донецьким «Шахтарем» U-19 (2:0).

– Які висновки були зроблені після поразки у минулому турі від «Колоса»?

– Ми проводили теорію, дивилися повтор матчу, обговорили свої помилки, зробили висновки. Це були, здебільшого, помилки в захисті. Ця робота дала свої плоди, і ми досягли результату.

– На матчі із «Шахтарем» настрій завжди особливий? Чи саме він став ключем до перемоги?

– Звісно. За таким матчем завжди багато хто спостерігає, адже це, можна сказати, класико юнацької ліги. Кожен має бажання проявити себе ще більше. Усі виходять на поле «зарядженими».

– Ви вже другий рік у «Динамо» U19. Чи з приходом гравців 2006-го року народження та вашим власним досвідом команда стала ще сильнішою цього сезону?

– Ми ростемо з кожним днем, хай там як. Коли ми прийшли та відіграли рік, наприкінці була зовсім інша команда. Зараз так само. Ми стаємо сильнішими з кожним матчем.
Юнацький чемпіонат U-19. Динамо обіграло Шахтар і стало лідером

– Ви зробили гольову передачу на Пашка. У тому епізоді не обійшлося без допомоги захисника суперника?

– Якби він не побіг, то захисник міг би просто вибити м’яч. А так Пашко зробив певну дію та забив.

– Ще один ваш пас майже став гольовим. Чи не прикро, що той момент не вдалося реалізувати?

– Звичайно, прикро. Можна було записати до свого активу ще один асист. Але всі підтримали гравця, який не влучив у ворота. Та й загалом протягом усього матчу була підтримка.

– Що для вас приємніше – робити асисти чи забивати?

– Напевно, і те, і інше. Почуття однакові. Все одно забиває вся команда.

– Наприкінці матчу розпочалися сутички. То вже були нерви від «класичного»?

– Так, було таке, емоції кипіли. Кожен проявляє себе у таких сутичках. Думаю, арбітр справедливо розсудив той епізод

– Що сказав Ігор Костюк після матчу?

– Він сказав, що після такого складного поєдинку особливо нема чого говорити. Все одно були помилки. Зараз буде вихідний, а потім їх розбиратимемо та робитимемо висновки.

– Ваш батько – видатний динамівець – підтримує вас на кожному матчі. Як він оцінює вашу гру? Чи робить якісь підказки, настанови, зауваження?

– Останнім часом він просто мене підтримує. Цього для мене достатньо. Для мене це дуже приємно та важливо.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

4 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

4 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

6 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

8 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

8 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

8 години ago