Categories: УПЛ

Ігор Шуховцев: В українському класико все вирішить один забитий м’яч

Напередодні суперпринципового українського дербі про шанси обох наших грандів не говорить хіба що лінивий.

Поєдинок між київським “Динамо” та донецьким “Шахтарем” в останні двадцять із лишком років завжди викликає підвищений інтерес у футбольному середовищі. Можна не сумніватися, що так буде й цього разу, коли на полі столичного стадіону “Динамо” імені Лобановського вкотре схрестять шпаги найтитулованіші наші клуби.

Про очікування від українського класико з кореспондентом UA-Футбол поділився екс-голкіпер вінницької “Ниви”, маріупольського “Іллічівця”, київського “Арсеналу”, сімферопольської “Таврії”, луганської “Зорі” та харківського “Металіста” Ігор Шуховцев.

– Гадаю, що буде цікавий поєдинок, оскільки останнім часом київська команда не тішить ані себе, ані вболівальників, – вважає фахівець. – Зважаючи на те, що “Динамо” приймає “Шахтар” удома, її футболісти максимально намагатимуться зробити все можливе, щоб знову повернутися до чемпіонських перегонів. У п’ятничному матчі, як і в будь-якому іншому, все вирішуватиме швидкість та майстерність гравців. Віддаю перевагу “Шахтарю”. Незважаючи на те, що у донецькому клубі почастішала зміна тренерів, граючи в єврокубках та виступаючи у збірних, його футболісти більше готові до згаданої гри. І ментально, і фізично. Саме тому, на мій погляд, “Шахтар” виглядає переконливіше. Хоча повторюся: “Динамо” у рідних стінах робитиме все для перемоги над донеччанами. Віддати ж комусь із суперників явну перевагу не можна, оскільки боротьба має бути принципова. Мені здається, у поєдинку все вирішить один забитий м’яч.

– Матчі такого рівня завжди довіряють судити досвідченим арбітрам. Як вважаєте, Ярослав Козик, який отримав призначення на проведення українського дербі, з покладеними на нього обов’язками впорається?

– У п’ятницю все побачимо – впорається чи ні. Вважаю, що він готовий до поєдинку такого рангу, чудово усвідомлюючи, що в ньому зійдуться одні з фаворитів чемпіонату. Взагалі зараз в УПЛ претендентів на найвищі місця як ніколи багато: “Кривбас”, “Полісся”, “Дніпро-1”, “Шахтар”, “Динамо”… Я, як і всі люди у футбольній Україні сподіваюсь, що арбітр впорається і його суддівство у центральному матчі буде професійним. Хоча тиск з боку футболістів обох команд, як завжди, буде присутнім.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago