“На мою думку, ми домінували протягом 60 хвилин. Але такий футбол. Нашій команді потрібно п’ять чи шість моментів, щоб забити гол. Реалу вистачило трьох шансів, щоб забити два м’ячі.
Нам не вистачило ефективності. Якщо чесно, якщо хтось і мав виграти цей матч, то це ми. Функції Гаві в обороні полягали в тому, щоб відбирати м’ячі. Але Реал не так часто бив по воротах. Беллінгем скористався двома ситуаціями.
Вважаю, що наша команда провела гарну гру. Було відчуття, що Реал задоволений нічийним результатом. Коли здавалося, що до такого результату все і йде, стався цей невдалий момент із голом. Вони домінували лише протягом 25 хвилин і змусили нас страждати. Це питання ефективності, тому що ми грали дуже добре. Результат – сором, ганьба, але ми зробили крок уперед”, – цитує Хаві Marca.
Нагадаємо, що Барселона після 11 турів має 24 бали й посідає третю сходинку в турнірній таблиці. Реал з 28 очками перебуває на першому місці.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…