“Сині” зазнали поразки з рахунком 0:2 у 10-му турі АПЛ. Нагадаємо, у складі “Челсі” був відсутній через травму Михайло Мудрик, а у складі “Брентфорда” на 76-й хвилині вийшов інший українець – Єгор Ярмолюк.
– Після першого тайму потрібно було забивати, і ми повинні були це зробити. Якщо не забиваєш, то потрібно звинувачувати себе. Ми не були холоднокровними. Не можна пропускати такі голи. Нам також потрібно бути більш терплячими та сильними. Результат розчаровує, тому що я думав, що ми домінуємо і створюємо моменти, але якщо ти не забиваєш, впевненість падає.
У першому таймі ми домінували, ми не дозволяли суперникам іти вперед, ми не дали їм завдати жодного удару в площину. Ми повинні були забити, це наша вина. Нам потрібно бути більш агресивними в останній третині поля.
Щодо голів, то це процес. Нам потрібен час, щоб повірити в себе і рухатися вперед. Найважче – це повірити. Іноді, коли ти граєш не дуже добре, ти можеш виграти, тому що в тебе є справжня віра. У нас дуже молода команда, і нам потрібно вдосконалюватися в цій галузі більше, ніж у будь-якій іншій. Це більше пов’язано з формуванням нашого менталітету і нашої віри. Коли трапляються такі результати, іноді це трохи затримує те, чого ми хочемо досягти.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…