“Чесно кажучи, ми очікували такої гри від Люксембургу. Вони нав’язували боротьбу і не давали нам грати, як ми хочемо. Все бачили самі. Забили три голи і дуже раді цьому. Удар Люксембургу в штангу? З мого ракурсу це був дуже красивий удар, чесно кажучи. Але якщо б пропустили, нічого страшного. У нас було багато хвилин, щоб забити. Я був дуже впевнений в нашій команді сьогодні, тому такий результат.
У другому таймі підвищили інтенсивність? Я не був у роздягальні, не знаю, чи це була вказівка тренерського штабу, але це у мене в крові. Я, як хижак, хочу забрати м’яч у захисника та переправити його у ворота.
У кінцівці матчу почався трішки сумбур. Такі моменти я не дуже люблю, коли команда програє і починає бити по ногах. Та після гри вони підійшли і вибачились, тому все нормально, це футбол.
Така перемога [з рахунком 3:0] дає додаткову мотивацію, що ми можемо грати з будь-якою командою. Неважливо, чи це Люксембург, Англія, Франція або будь-яка інша країна. Тому сьогодні відпочинемо і завтра — дорога, потім будемо готуватися до збірної Англії.
Мій гол? Був перший дотик до м’яча в цьому матчі. Дуже дякую Назару Волошину за таку передачу. Я дуже ціную такі моменти, коли партнер віддає на 100% удар”, – розповів В’юнник.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…