Про це повідомляє Федерація Футболу Італії. Причина – розслідування проти них про незаконні ставки.
“Федерація оголошує про те, що сьогодні після обіду Прокуратура Турина повідомила гравцям Сандро Тоналі і Ніколо Дзаньоло, які тренуються з національною командою в тренувальному центрі в Коверчано, про розслідування проти них. Гравцям було подано відповідні документи”, – йдеться на офіційному сайті Федерації.
“Незалежно від підозр та дій, ми вважаємо, що в наявній ситуації гравці не перебувають у належних кондиціях, які б дозволяли їм брати участь у матчах збірної у наступні дні. Тому Федерація вирішила дозволити гравцям, також з метою захистити їх, залишити збірну та вирушити у свої клуби”.
Як повідомляють різні джерела, сьогодні після обіду представники поліції та Прокуратури побували в Коверчано та допитували гравців. Вони підозрюються в ставках на футбольні матчі на незаконних сайтах. При цьому, згідно з повідомленнями, Дзаньоло навіть ставив на матчі “Роми” в той час, як грав за неї. Що може погіршити його провину.
Слід нагадати, що за ідентичними звинуваченнями триває розслідування проти ще одного гравця збірної Ніколо Фаджолі, не викликаного на жовтневі матчі через травму.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…