Також на онлайн-зустрічі було присутнє керівництво УАФ та УПЛ.
Директор Прем’єр-ліги Євген Дикий розповів про закулісся даної розмови:
«Такі зустрічі дуже потрібні, маємо надію, що вони відбуватимуться на постійній основі. Колеги з Комітету арбітрів продемонстрували, яким чином відбувається аналіз усіх матчів УПЛ. Це дійсно кропітка робота, кожен епізод розглядається, аналізується та заноситься в окремий файл».
За словами очільника ліги, всі сторони отримали задоволення від даної співпрації:
«Сторони обмінялися думками стосовно якості арбітражу матчів чемпіонату України, розглянули та проаналізували ситуації за попередні тури, щодо яких у клубів виникали зауваження та запитання. Розмова була відверта, конструктивна, усі залишилися задоволені та подякували за цю роботу».
Наостанок у коментарі пресслужбі УПЛ Дикий розповів про нововведення, про яке сторони домовилися на зустрічі:
«Також клубами було висловлено побажання, щоб робота Комітету арбітрів була більш відкритою. Попередньо досягнуто домовленості, що відеорозбір матчів, який проводиться органом, буде доступний на офіційних ресурсах Комітету».
Раніше на зібранні власників клубів УПЛ неодноразово підіймалася тема невдоволення суддівством.
Пропонувалося призначати суддів жеребкуванням, а Комітет арбітрів вивести з-під юрисдицкії УАФ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…