Перед початком сезону з такою ініціативою виступив президент Полісся Геннадій Буткевич і зараз автомобіль з усім необхідним обладнанням готовий до роботи на матчах чемпіонату.
Також у “Поліссі” кажуть, що до такої ініціативи приєднаються надалі й інші клуби УПЛ.
“Ми стоїмо на принципі fair play і розуміємо, що в сучасних умовах без технології ВАР не обійтися. Ми це підтверджуємо і тим, що закупили цю машину власним коштом. Її обладнання обійшлося майже в 300 тисяч євро. Ми це зробили першими в Україні та також наголошуємо, що перші 10 турів “Полісся” є єдиним клубом, який з власної ініціативи звертався до УАФ, і абсолютно кожен матч, включаючи кубковий у Житомирі, проведений із системою ВАР. Послуги роботи цієї системи на матчах ФК “Полісся” сплатив за свій рахунок.
Наш приклад був прикладом для інших клубів, ми знаємо, що інші клуби так само здійснили, але вже після нас, закупівлю машин ВАР. Сподіваємося, що вже найближчим часом переданий нами автомобіль розпочне роботу і стане на обслуговування арбітражу”, – розповів Володимир Загурський.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…