Між суперниками була відстань у три залікові пункти. “Прикарпаття” шість матчів поспіль не програє, але всього одна перемога. “Металіст” замикає турнірну таблицю в групі А, тому господарів влаштувала би лише перемога.
У стартовому складі “Металіста” було шестеро гравців, які у минулому сезоні ще грали за юнацьку команду. У першому таймі команди продемонстрували чому вони розташовуються внизу турнірної таблиці. Згадати можна хіба шо удари Хоми та Синчука, які парирували голкіпери. Здавалося, що футболісти не знають, що їм робити з м’ячем у заключній третині поля. Нульова нічия – закономірний результат після 45 хвилин нудного футболу. Більше контролювали м’яч господарі, але зиску від цього не було жодного.
Досить несподівано на 73-й хвилині гості відкрили рахунок. Після передачі Цюцюри м’яч в свій актив записав молодий нападник Андрій Хома – 0:1. У підсумку, матч завершився мінімальною перемого. “Прикарпаття”.
“Металіст” – “Прикарпаття” 0:1
Голи: Хома (73)
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…