Categories: Перша ліга

Перша ліга. Інгулець у результативному матчі розтрощив Чернігів

Безпрограшна клубна рекордна серія “Інгульця” у Першій лізі до цього матчу тривала 23 гри: 17 перемог та 6 нічиїх. Безумовно, на протистояння з “Черніговом” підопічні Лупашка виходили з бажанням продовжити цю серію.

Вже у першій половині зустрічі господарі підтвердили свій статус. На 20-й хвилині Віталій Кольцов шикарним ударом з-за меж штрафної відкрив рахунок у матчі – 1:0. Для найкращого бомбардира “Інгульця” це вже сьомий гол у нинішньому сезоні. Через сім хвилин після потужного удару Козака м’яч від стійки залетів у ворота – 2:0. Жодних претензій до Рощинського бути не може.

У другому таймі продовжилося побиття “сіверян”. Удар Богунова зі штрафного парирував голкіпер, але першим на добиванні опинився Шершень – 3:0. Через три хвилини Козак метрів з одинадцяти розстріляв ворота – 4:0. Наприкінці зустрічі гості все ж забили м’яч престижу Відзначився Максим Сердюк – 4:1. Проте, останнє слово все ж було за господарями. Після передачі Гаджука відзначився Ярослав Квасов – 5:1. На 88-й хвилині свій дебютний гол за “Інгулець” забив Ілля Гаджук – 6:1.

“Інгулець” – “Чернігів” 6:1

Голи: Кольцов (20), Козак (27, 60), Шершень (57), Квасов (84), Гаджук (88) – Сердюк (78)

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

20 секунд ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

3 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі

5 хв. ago

Фабріціо Романо: Мудрик визначився зі своїм майбутнім у Челсі

Вінгер Челсі Михайло Мудрик, схоже, ухвалив рішення щодо свого подальшого перебування в лондонському клубі.Читати далі

7 хв. ago

Пересоляк знову став кінцевим бенефіціарним власником Миная – у квітні сплив термін дії накладених на нього санкцій РНБО

Президент «Миная» Валерій Пересоляк став кінцевим бенефіціарним власником клубу. Читати далі

10 хв. ago

Експерти визначили найкращого тренера, гравця та символічну збірну 4-го туру УПЛ

Відбувся перенесений матч 4-го туру («Динамо» — «Ворскла»), і після того, як зіграли усі команди,…