Директор ДЮФСШ Металіст 1925: Повилітали вікна, двері. Мій кабінет повністю засипаний склом

Директор ДЮФСШ «Металіст 1925» Роман Мельник прокоментував «УФ» шокуючий терористичний акт росіян, під час якого постраждала будівля офісу харківського клубу.

 Романе Петровичу, що з офісом «Металіста 1925»?

— Трішки постраждав. Він якраз знаходиться навпроти будівлі, куди прилетіла ракета. Це офіс більше не клубу, а дитячої академії. Я там часто проводив наради з нашими дитячими тренерами, зустрічався з батьками вихованців. Я мав був бути в офісі о 10 годині ранку. Ракета прилетіла раніше, близько сьомої.

 Наскільки сильно постраждав офіс?

— Повилітали вікна, двері. Мій кабінет повністю засипаний склом. Ремонту офіс підлягає, але ситуація неприємна. Зараз нам немає де працювати.

 Ремонт плануєте робити відразу чи зараз немає сенсу, враховуючи непросту ситуацію у Харкові?

— Позабиваємо вікна, а там будемо дивитись. Разом із керівництвом приймемо найоптимальніше рішення. Зараз почастішали обстріли Харкова та області зі сторони окупантів. Ситуація досить непроста. Але я впевнений, що окупантам, які роблять нам біду, все віддасться ще з більшою силою.

 Чи не постраждав ваш будинок?

— У мене ні, а от у нашого тренера, Віктора Камарзаєва, який мешкає неподалік, — повилітали вікна. Але слава Богу, що всі залишились живі, а майно відремонтується.

Також постраждала квартира нашого бухгалтера — повилітали вікна, зазнав руйнацій балкон. Вона мешкає у будівлі, де знаходиться наш офіс. Дівчина у цей момент була вдома, перелякалась, але головне — жива здорова.

 З ОСК «Металіст» все гаразд?

— Стадіон знаходиться менше ніж одного кілометра від вибуху. Зараз там все гаразд, але поки ми з вами розмовляємо, то все може статись. У нас, на жаль, спочатку приліт, а потім вмикається тривога.

 Яка зараз атмосфера у Харкові?

— Ситуація напружена, всі пригнічені, але люди продовжують жити далі, працювати.

Де зараз тренуються діти з академії «Металіста 1925»?

— U-19 та головна команда тренуються в Щасливому, а дитяча академія займається в Харкові. Ми з батьків взяли документи, що діти приходять на заняття лише за дозволом батьків. Діти повертаються у Харків, тому їм потрібно чимось займатись, і саме заради цього ми працюємо.

Звичайно, ми дотримуємося всіх заходів безпеки: якщо лунає тривога, то всі прямують в укриття. Іншого виходу немає, потрібно продовжувати жити та працювати.

 

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Тренер Кабо-Верде: Ми повинні бути задоволені тим, чого досягли сьогодні

Тренер збірної Кабо-Верде Бубішта оцінив нічию з Уругваєм (2:2) у 2-му турі ЧС-2026.Читати далі

5 хв. ago

Курс на Океан: Український форвард привернув увагу клубів американської MLS

Нападник польської «Лехії» Богдан В'юнник продовжує перебувати у сфері інтересів іноземних клубів на тлі невизначеності…

8 хв. ago

Тренер Ірану: Я дякую всім хлопцям. Гравці діяли з великим серцем та повною самовіддачею

Головний тренер збірної Ірану Амір Галєної прокоментував нічию з Бельгією (0:0) у матчі 2-го туру…

11 хв. ago

Артем Мілевський: Білоруські футболісти не зрозуміють нас, поки самі не відчують те, що переживає Україна

Колишній футболіст «Динамо» і збірної України Артем Мілевський відреагував на мовчання відомих спортсменів з білорусі щодо ситуації…

15 хв. ago

Салах став найкращим гравцем матчу Єгипет – Нова Зеландія

Капітан збірної Єгипту Мохамед Салах отримав нагороду найкращому гравцю матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу-2026 проти Нової…

18 хв. ago

Руді Гарсія: У першому таймі ми занадто поспішали і марнували моменти

Головний тренер збірної Бельгії Руді Гарсія прокоментував нічийний підсумок матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу проти…

23 хв. ago