Українська Прем’єр-ліга. 10-й тур.
«Полісся» – «Динамо» – 3:2
«Полісся»: Бойко, Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Морозко, Танковський (Огіря, 84), Крушинський (Гітченко, 71), Кушніренко, Козак, Аріелсон (Будківський, 61), Макуана.
Запасні: Кудрик, Янаков, Шастал, Шаповал, Грицук, Поспєлов.
«Динамо»: Бущан, Тимчик (Беніто, 68), Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Андрієвський, Буяльський, Н.Волошин (Кабаєв, 68), Караваєв, Ванат.
Запасні: Нещерет, Моргун, Вівчаренко, Малиш, Біловар, Шепелєв, Царенко, Рамадані.
Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).
Центральний стадіон «Полісся» (Житомир).
Кияни вийшли вперед уже на 4-й хвилині зустрічі. Олександр Андрієвський чудово закинув м’яч до штрафного майданчика, де Назар Волошин п’ятою віддав передачу на Віталія Буяльського, а той забив у порожні ворота.
Житомирський клуб відігрався на 15-й хвилині – Борис Крушинський з-за меж штрафного майданчика пробив у правий верхній кут. Георгій Бущан дотягнувся до м’яча, але врятувати свою команду не зумів.
На старті другого тайму “біло-сині” знову повели в рахунку. На 50-й хвилині Буяльський з пенальті переграв Дениса Бойка після того, як Євген Морозко потягнув за футболку Владислава Ваната у карному майданчику господарів.
На 57-й хвилині “Полісся” залишилося в меншості – Морозко отримав другу жовту картку.
Незважаючи на чисельну меншість, команда Юрія Калитвинцева зуміла оформити камбек. На 64-й хвилині Пилип Будківський після розіграшу кутового з рикошетом від Володимира Бражка відправив м’яч у ворота Бущана.
А через шість хвилин Артем Козак покарав оборону “Динамо” за жахливу гру та з меж штрафного майданчика пробив у дальній кут.
Підопічні Мірчі Луческу намагалися уникнути поразки, але не змогли цього зробити. Догравали матч команди в рівних складах – на 90+3-й хвилині Олександр Караваєв заробив пряму червону картку за гру високо піднятою ногою у голову супернику.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…