«Думаю, ми грали не дуже добре, але я дуже пишаюся і дуже радий за те що ми продемонстрували характер і показали яйця.
Це важкий період для нас, ми граємо не так добре, як минулого сезону чи навіть місяць тому. Але ми повинні адаптуватися, прогресувати та вдосконалюватися, тому що тепер все змінилося, і нам потрібно грати три гри на тиждень.
Думаю в перші 25 хвилин, на нас дуже вплинула атмосфера на трибунах, через що ми грали не дуже якісно. Але вважаю, що ми заслуговували на перемогу, тому що якби ми забили в кінці першого тайму, то могли б виграти матч.
Вважаю, що Лемпті був сьогодні одним із найкращих наших гравців, але якщо говорити про футбол – ми повинні змінитися, тому що ми не зіграли добре як «Брайтон».
Але якщо говорити про характер та пристрасть наших гравців, то на полі була єдина команда, і я дуже пишаюся результатом, який ми здобули для наших уболівальників.
Ми хотіли відсвяткувати разом з ними першу перемогу в Лізі Європи, але, гадаю, вони можуть пишатися своїми гравцями», – сказав Де Дзербі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…