“Це був хороший матч для мене, але результат не найкращий. Я засмучений. Ми повинні продовжувати працювати. Усі знають, що “Інтер” – один із найбільших клубів Європи, і вони провели класний матч. У Лізі чемпіонів потрібно працювати”.
“Іноді ми робимо помилки, іноді нам не щастить. Це футбол. Вихід у плей-оф? “Бенфіці” складно буде це зробити, у нас непростий період, але ми будемо боротися до кінця”.
Також Трубін розповів про свою поступову адаптацію до “Бенфіки”.
“Звичайно, на початку було важко, для було все нове – клуб, люди, потрібно було звикнути. Усі знають, що мій перший матч був невдалим, але це футбол, я продовжив працювати далі, щоб допомогти команді. Зараз мені комфортніше, і я думаю, що команда впевнена в моїй роботі. Крок за кроком, я починаючи зіграватися з командою”.
“Чи став я найкращим гравцем матчу з “Інтером”? Не знаю, питання не до мене. Я засмучений результатом. Нам потрібно проаналізувати гру. Попереду ще чотири матчі”, – цитує Трубіна Record.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…