«Безумовно, сьогодні було важко, і я вітаю «Ланс». Як ми всі бачили, це дуже хороша команда, і атмосфера була винятковою. Ми зробили найскладніше, забивши перший гол, і повністю контролювали гру, але в одному моменті їм вдалося забити, і тоді все почалося спочатку.
Дійсно, як і в багатьох інших випадках, ми не створювали достатньої загрози у фінальній третині. Ми не атакували певні простори. Різниця з «ПСВ» була в грі у штрафному майданчику – ми втратили кілька великих шансів і недостатньо добре захищалися у відповідь на їхні загрози.
Помилки – це частина футболу, і вони так чи інакше триватимуть, але різниця була в обох випадках. У Лізі чемпіонів не буває легких моментів, тому, коли ти потрапляєш туди, ти маєш забити м’яч у сітку, і ми повинні були захищатися набагато краще, ніж ми це зробили.
Це був важливий вечір для нас. Ми не змогли досягти того результату, якого хотіли, але ми багато чого візьмемо на озброєння і зробимо висновки», – сказав Артета.
У наступному турі «Арсенал» зіграє проти «Севільї» на виїзді 24 жовтня.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…