“Нічого нового ми не побачили. За “Олександрію” грали зовсім молоді хлопці. У “Динамо” завжди помилка за помилкою, а “Олександрія” — ніяка. Не розумію, для чого тренер, якщо він не займається командою. Бражко забив два ідентичні голи — чому в перерві не сказати, що хтось має бути на дальній штанзі? Киянам теж забили схожий гол. Не знаю, як можна. Слабка гра, нецікава.
Раніше я дивився матчі дубля “Динамо” – вони краще грали. З ними проводилася робота, хлопці знали, що робити. Зараз — ведуть м’яч у лоб, без замаху, без оманних рухів, які треба робити миттєво. Що можна зробити у штрафній, коли там шістнадцять гравців? Рівень нинішньої УПЛ — це Друга ліга раніше.
Подивимося, як далі будуть справи у “Шахтарі”. Думаю, ван Леувен давав навантаження та “перевантажив” гравців. Тренер “посадив” футболістів і тепер треба їх звідти “витягувати” – немає швидкості, просто передачі один одному. При цьому гравці “Шахтаря” стали “піжоністими”. Думали, що легко всіх переграють”, – сказав Сабо.
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…