Нападник “Металіста 1925” Андрій Борячук поспілкувався із пресслужбою Української Прем’єр-Ліги напередодні матчу проти СК “Дніпро-1”.
– Андрію, ваша команда у 9-му турі гратиме проти чинного віце-чемпіона України, “СК Дніпро-1”. Як відбувається підготовка та як почувається команда після матчу на Кубок України?
– Підготовка до матчу відбувається у звичайному режимі, чогось екстраординарного немає. Ми пройшли усі можливі навантаження, розібрали суперника на теоретичному занятті. В цілому, є розуміння, як Дніпро-1 буде грати, тому до цієї гри ми готові.
– “СК Дніпро-1” при Юрії Максимові став впевненіше почуватися у порівнянні із першими матчами сезону. В чому головна особливість цієї команди зараз?
– Тут варто пам’ятати, що минулого сезону вони стали віце-чемпіонами країни. Переконаний, що попри нелегкий старт, перед ними і цього сезону стоїть завдання боротися за чемпіонство. Як мінімум – не знижувати вимог. Із такою командою як “Дніпро-1” буде дуже непросто, не варто їх недооцінювати. Усі знають, що там хороший підбір гравців і їхня якість на високому рівні.
– “Металіст 1925” не програвав в останніх чотирьох матчах – ця серія дозволила вам піднятися в середину турнірної таблиці. Головні складові вашого успіху?
– Якогось секрету тут немає: ми викладаємося по максимуму в кожному матчі. Ці зусилля допомагають команді набирати очки. Так, зараз чемпіонат досить рівний, будь-яка команда може забрати очки у будь-кого. Тому треба старатися менше помилятися, вигравати якомога більше матчів та не втрачати очки, особливо там, де є всі шанси цього уникнути. І ще один важливий фактор – везіння.
– Влітку ти відновлювався після серйозної травми. Як твоє здоров’я зараз?
– Можна сказати, що я відновився майже на 100%. Чому майже – бо періодично біль все ж турбує. Наприклад, в останній грі я відчув дискомфорт десь наприкінці матчу. Зрозумів, що нога втомилася після довгої перерви. Але загалом все супер.
– Ваш головний тренер – Едмар, цікава особистість в українському футболі. Бразилець, який став українцем. Чи відчуваєте ви різницю в менталітеті?
– Ні, абсолютно. За ці роки, які він живе в Україні, вже повністю зрозумів наш український менталітет та наш чемпіонат. Тут взагалі проблем немає, легко знаходимо спільну мову, що є залогом чудової атмосфери в колективі.
– У 9-му турі не чужий для тебе “Шахтар” поступився “Ворсклі”, що є черговим свідченням того, що поточний чемпіонат дуже непередбачуваний. Чи став він цікавіше для тебе, як гравця?
– Однозначно. Якщо порівнювати із минулим чемпіонатом, для мене, як футболіста, поточний розіграш є набагато цікавішим, ніж попередній.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…