Серія А. Болонья розгромила Емполі – Коваленко знову без ігрової практики

У рамках сьомого туру італійської Серії А “Болонья” зустрілася з “Емполі” на власному полі. У стартовому складі гостей не знайшлося місця українцю Віктору Коваленку.

Серія А, 7-й тур.

Болонья – Емполі 2 : 0.

1 – 0. Орсоліні – 21.

2 – 0. Орсоліні – 66.

3 – 0. Орсоліні – 90+2.

Українець у цьому сезоні жодного разу не з’являвся в старті. У минулих трьох матчах Коваленко взагалі не виходив на поле. Загалом на його рахунку одна зустріч – проти “Ювентуса” півзахисник провів 19 хвилин.

Нагадаємо, що “Емполі” орендував Коваленка в “Аталанти” до кінця поточного сезону. Його контракт з “бергамасками” спливає в червні 2025-го року.

Болонья перервала серію з трьох “сухих” нічиїх поспіль. Команда Віктора Коваленко – ідеальний суперник для вирішення таких завдань. Емполі лише в минулому турі набрав свої перші очки в цьому сезоні, але обіграв лишень Салернітану – найгіршу команду Серії А прямо зараз. Сьогодні героєм став Рікардо Орсоліні, який оформив хет-трик. Він став першим гравцем Болоньї, який забивав за команду в шести сезонах Серії А поспіль, після легендарного бомбардира 90-х Джузеппе Сіньйорі.

Емполі цілком міг програвати і з ганебним рахунком, але той же Орсоліні та Зіркзее змарнували два чудових шанси, які створили один для одного. Завдяки перемозі Болонья ситуативно піднялася на 10 місце, а команда Віктора Коваленка залишається передостанньою. Українець, до речі, вчетверте залишився без ігрового часу.

Бенфіка з Трубіним розгромила Ріу Аве в чемпіонаті Португалії

Бенфіка здобула розгромну перемогу над Ріу Аве в межах 9 туру португальської Прімейри-ліги. Читати далі

18 хв. ago

Маріно Пушич: Я вважаю, що ми заслужили на перемогу

Головний тренер "Шахтаря" Марино Пушич поділився своєю думкою про сьогоднішній матч із "Динамо" (1:1).Читати далі

2 години ago

Владислав Дубінчак: Нічия для нас – теж на даний момент позитивний результат

Захисник "Динамо" Владислав Дубінчак прокоментував нічию з "Шахтарем" (1:1) в 11-му турі УПЛ.Читати далі

Серія А. Інтер та Ювентус розписали божевільну нічию 4:4

Інтер розписав нічию (4:4) в рамках 9-го туру Серії А.Читати далі

Олександр Караваєв: Ми заробили один бал, хоча могли втратити три

Захисник "Динамо" Олександр Караваєв прокоментував результат матчу з "Шахтарем", де він забив гол (1:1).Читати далі

Егіналду: Не втримали перемогу, хоча провели феноменальний поєдинок

Півзахисник "Шахтаря" Егіналду прокоментував результат матчу проти "Динамо" (1:1).Читати далі