– До початку матчу, я казав: “наше завдання перемагати у кожній грі”. Сьогодні дали можливість зіграти гравцям, які мали менше ігрової практики. Був досить експериментальний склад… Ця поразка, дала нам певну інформацію. Можу лише привітати “Ворсклу” із виходом до наступного етапу.
– Випускаючи резервний склад, ви розраховували, що і суперник зіграє не основою?
– Ні, хоч і знали, що їм у суботу грати проти “Шахтаря”, ми не знали який буде у них склад, та які завдання стоять перед командою. Я вже казав, що я розраховую на всіх гравців, які є у нас, кожен із них важливий. Сьогодні ми отримали інформацію, яку будемо мати на увазі у майбутньому.
– Незважаючи на те, який склад грав, чому команда так мало рухалась?
– Скоріш за все, це через відсутність ігрової практики. Тому вам так здавалось на полі.
– Ця гра дала вам розуміння, які позиції потребують підсилення?
– Звичайно, завжда хочеться підсилення. Коли є конкуренція в команді, вона стимулює покращення гри. Для тренерського штабу, ця гра була дуже інформативною. Будемо виправляти помилки і працювати далі, – сказав Едмар.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…