Головний тренер «Вікторії» Анатолій Безсмертний поділився враженнями від протистояння:
«Я володів інформацією, що «Минай» гратиме напіврезервним складом. Але й «Вікторія» з різних причин не могла задіяти п’ять провідних виконавців, отож, команди були приблизно в рівних умовах. Слід віддати належне моїм підопічним, які вийшли на поле максимально мотивованими, аби вперше в своїй історії «Вікторія» завоювала путівку до чвертьфіналу.
І вважаю, що «Вікторія» заслужила на звитягу. Адже окрім забитого на початку другого тайму голу господарі не реалізували ще кілька вигідних моментів. Досить сказати, що двічі союзником гостей ставав каркас воріт.
Я ніколи не виокремлюю когось з підопічних, ось і сьогодні «Вікторія» була сильна, передусім, згуртованістю. Що далі? Звичайно, кортить, щоб й чвертьфінальний поєдинок відбувся в Сумах. Кого б нам жереб не обрав – гарантую, що «Вікторія» чинитиме впертий опір і боротиметься до кінця».
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі