– Перший тайм непоганий у нашому виконанні, і другий теж. Нам трохи не пощастило, покидаємо Кубок України, але з високо піднятою головою. Грали сьогодні проти міцного суперника, який теж знаходиться високо у таблиці, й ми також хочемо боротись за високі місця. Нічого страшного не сталось. Тільки бажаю «Чорноморцю» рухатись далі, та дістатись фіналу. Багато хто з міцних клубів вилетів на цій стадії, це футбол: і «Дніпро-1», і «Динамо».
Вітаю своє рідне місто Житомир з виходом до чвертьфіналу. Ми ж тепер будемо готуватись до «Руху» в чемпіонаті. Це теж хороший суперник, молода потужна команда, яка демонструє непоганий футбол. Ну а потім «Чорноморець» знову. Найголовніше, що всі живі-здорові після сьогоднішнього матчу.
– Що було для вас важливіше до гри: перемогти сьогодні «Чорноморець» у Кубку чи у чемпіонаті незабаром?
– Хотілось перемогти в обох матчах. Навіть не було в голові інших думок. Грали тільки на перемогу. Так сталось, що пропустили на 93 хвилині. Сильніші тепер будемо. Щодо гри: у першому таймі, не хочу образити одеситів, назвіть хоч один момент суперника біля наших воріт. А ми ж мали ще моменти, аби забити, не пощастило. Кожушко там пробивав. У вас хороша команда, хороші виконавці. Ті ж Бадібанга, Дада, Ієде – якісні легіонери.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі