– Що тут коментувати – не кожного дня обігруєш “Динамо”. Це еліта українського футболу. Сказав гравцям нашої команди перед матчем, що сьогодні вони можуть потрапити до історії. Адже “Оболонь” ще ніколи не виходила до чвертьфіналу Кубка України. Зрештою, хлопці вписали свої імена в історію, з чим я їх щойно привітав. І вони заслужили на ці позитивні емоції. Але вже із завтрашнього дня треба перемикатися на підготовку до матчів чемпіонату. Вітаю всіх, хто за нас сьогодні вболівав!
У першому таймі ми також мали чимало моментів, які треба було реалізовувати. Але головне, що ми нарешті забили цей непростий, але важливий м’яч. Сподіваюся, це стане нам імпульсом на наступні матчі. Завжди головне вірити у обрану стратегію, спрямування. І голи прийдуть. Моменти ми маємо, не вистачає реалізації. Над цим працюватимемо.
– У роздягальню після матчу заходив президент “Оболоні”. Що він сказав команді?
– Усім пообіцяв пиво. (Сміється). Але якщо серйозно, президент клубу завжди допомагає команді, допомагає всім, чим може.
— Кого б хотіли отримати у суперники у чвертьфіналі Кубка України?
— Щойно підійшов один із уболівальників і сказав, що тепер черга за “Шахтарем”. Але хто попадеться, той попадеться. З будь-яким суперником треба грати. Якщо ми хочемо прагнути позитивного результату, нам має бути байдуже, з ким грати. Тим більше, ми виступаємо у Прем’єр-лізі та маємо їй відповідати.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…