Вболівальники Динамо знайшли винного у вильоті з Кубку України, згадавши слова Алієва

У середу, 27 вересня, Оболонь обіграла Динамо (1:0) в рамках 1/8 фіналу Кубку України 2023/2024.

Вболівальники біло-синіх залишилися розлюченими результатом та грою команди.

Pavlentay: «Потрапив на другий тайм, це жах, паси в нікуди, навіси в штрафну аби просто так, я не розумію нічого…»

Nataliiakan: «От і обіграла Динамо команда пивзаводу»

Htotakyi: «Хочеться виколоти собі очі»

Vitalik_basniak: «Це просто п#####ь, таке враження ніби вийшли з гирями на ногах. Ще до того команду рятувати виходять опорники».

Vania_09.10_: «Гидко дивитися на матчі Динамо».

Bogdan_burbyga: «Втратити звання кращої команди Києва це, мабуть, наступна мета керівництва…».

Проте найбільше від прихильників Динамо дісталося головному тренеру біло-синіх Мірчі Луческу.

Mhins1: «Луческу геть з нашого клубу».

Makssxz.11: «Старий залишає основного нападника поза заявкою, а іншого змінює на Шепелєва. В напружений момент він змінює Бражка, і випускає Рамадані, який не зіграв і матч, якщо скласти всі хвилини до кучі».

Matthew_vitrovchak: цікаво, що ж цього разу вигадає Луческу у своє виправдання?)».

Oligarchbenya1963: «Коли на посилення гри випускається Шепелєв, бо більше нема кому – це питання не до Луческа, а до Суркіса. Дубінчак сьогодні був найкращим. Просував м’яч і гриз поле зубами. Найгірший – Андрієвський. Гравець не рівня Динамо».

Avphmr: «Четверте місце в минулому чемпіонаті, виліт в 1/8 кубку, виліт з єврокубків, як низько ми впали, що ще має трапитись, щоб «будулая» вже поперли з команди?».

Uzbek_1488_: «З єврокубків вилетіли, з Кубку України вилетіли, тепер залишилося тільки з чемпіонату в першу лігу вилетіти. Well done, Mister».

Також фанати пригадали нещодавні слова колишнього півзахисника команди Олександра Алієва.

«Ми пили, але грали, а зараз не п’ють та не грають. Ми пили, але й грали, а зараз у них ось це все: приставки, контр-страйки, контр-щось там. Рівень молоді зараз такий», – сказав Алієв YouTube-каналу «Ксения Больбот».

Mcren95: «Не п’єте – не граєте! Все правильно сказав Санич Алієв:)».

  • У чемпіонаті України Динамо посідає п’яту сходинку, маючи 12 очок та ще три гри в запасі.
  • На киян в дев’ятому турі УПЛ чекає домашня гра з Олександрією. Поєдинок розпочнеться у неділю, 1 жовтня, о 19:00.
Сапотюк Юрій

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

1 годину ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

2 години ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

9 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

9 години ago