– Сьогодні “Шахтар” обійшовся без червоних карток. Ви працюєте над цим?
– Ми відкриємо шампанське з цього приводу. Не працюємо над цим, бо, гадаю, ви всі бачили моменти і, знаєте, що йде велика дискусія щодо того, чи була там червона картка. Тому, вважаю, слова зайві. Гравці завжди демонструють дисципліну на полі, і я не бачив грубої поведінки футболістів “Шахтаря”, яка б заслуговувала на таке ставлення.
– Може, вилучення не було, тому що “Шахтар” був недостатньо зарядженим на боротьбу сьогодні? Ви так не вважаєте?
– Це дивне питання. На мою думку, у випадку останньої червоної картки ми грали чесно, і в технічному плані це був гарний підкат, це була зовсім не червона картка. Ми завжди викладаємося на сто відсотків, граємо так, як нам треба, і хочемо це робити технічно – залежно від того, чого потребує гра, наприклад, у єдиноборствах із суперником. Тому вважаю, що в нас ніколи немає наміру діяти грубо. Ми хочемо грати швидко й агресивно в обороні, але це не обов’язково має призводити до червоних карток. Це не той випадок.
– Здалося, що в першому таймі ваша команда грала досить повільно, не було створено багато моментів. Що в перерві сказали своїм підопічним, щоб вони підняли темп і заграли швидше?
– Саме це ми і сказали. Нам не сподобався темп у першому таймі. Вважаю, ми мали розпочати в більш високому темпі, щоб ускладнити “Вересу” ситуацію. У перерві ми внесли корективи і показали футболістам деякі моменти, які їм слід виправити. Вони грали у більш високому темпі, частіше виконували забігання у вільні зони, і завдяки цьому ми забили голи.
– Який стан у Мар’яна Шведа після відновлення та наскільки ви задоволені його діями?
– Я радий, що він грав. Сьогодні ми мали намір, якщо буде така можливість, надати Мар’яну практику, бо йому треба знову звикати до гри після тривалої відсутності через травму. Це найголовніший момент. Тепер ми маємо продовжувати працювати з ним, щоб відновити його фізичну форму.
– Якщо порівнювати тайми, то в другому ви мали значно більше моментів, але не всі реалізували. Як це пояснюєте?
– Як я вже казав, темп гри в першому таймі був занадто низький, та все ж таки, думаю, завдяки Дмитру Криськіву в нас було декілька нагод з ударами з меж штрафного майданчика. Проте знову ми були недостатньо швидкими, щоб здивувати “Верес”. А в другому таймі ми прискорилися, у нас був Артем Бондаренко, який заграв краще і не тільки віддав гольову передачу, а й сам забив красивий другий м’яч. Швидкі голи були полегшенням для команди. Для нас це була можливість провести заміни та дати хвилини Мар’яну Шведу та Олегу Очеретьку, який теж забив гарний гол і докладав зусилля, щоб зробити гру більш енергійною.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…