«Вважаю, що упродовж приблизно години нам вдавалося добре протидіяти Шахтарю. Розуміли, що команда дуже потужна і додаватиме упродовж матчу. Ми вже готували заміни – ви бачили. Хотіли посунути гру вище від своїх воріт, але саме в цей момент пропустили. На жаль, в нас немає зараз рівноцінних замін. До певного моменту ми можемо максимально ефективно працювати проти команд такого класу. Але коли робимо заміни – все трохи ламається.
Але хлопці намагалися, непогано грали. В бажанні, в деяких тактичних деталях, які ми розбирали перед грою – не поступалися супернику. По суті, за першу годину гри Шахтар і не мав моментів. Але щоб вигравати такі матчі – потрібно забивати хоча б один гол. Щоб було легше, щоб були вільні зони.
Якщо подивитися на результат – враження, що гра була в одні ворота. Але насправді, більшість ігрового часу поєдинок минув у рівній боротьбі. Суперник чітко реалізував свої моменти. Це клас футболістів, коли кожен момент – це гол.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…