«Лише через місяць після укладення угоди про придбання, росія розпочала повномасштабну війну в Україні. Незважаючи на ці тривожні обставини, ми залишилися вірні нашому первісному плану, разом зі стратегією комунікації.
Очевидно, що трансляція Української Прем’єр-ліги не була для нас прибутковим кроком, як тоді, так і зараз. Однак це рішення сприяло глибшому зв’язку з людьми. Згідно з етикою нашого бренду, ми прийняли на себе суспільну відповідальність, граючи важливу роль у відновленні регулярного ритму життя в Україні в умовах російської агресії.
Зйомка в таких умовах була небезпечною. Нашим працівникам доводилося шукати сховок під час повітряної тривоги. Після відбою їм доводилося продовжувати зйомку. Окрім емоційних та фізичних труднощів, це також було великою фінансовою витратою для компанії. Проте ми рішуче відстоювали спортивний дух України та зберегли ключову соціальну роль футболу.
Ми хотіли показати, що ми не є брендом, який лише щось продає. Ми – бренд, який може, маючи сильні цінності та рішення, відповісти на виклики, що стоять перед країною, і знайти для неї підтримку», – сказала Бадашвілі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…