– Думаю, що була рівна гра та закономірний нічийний рахунок. Ми задоволені таким результатом.
– Поєдинок “Металіст 1925” – “Колос”, де було безліч єдиноборств, фолів, можна порівняти з грою чемпіонату Шотландії, наприклад?
– Можливо, можна. “Колос” – така команда, яка й сама не грає та іншим не дає. Вони сіли в оборону, а ми не могли впоратися з ними. Гості вибігали у контратаки, і було непросто нам. Тому, згоден, сьогодні у матчі УПЛ було багато шотландського футболу.
– Ігоре, я бачив багато матчів вашої команди в нинішньому сезоні, і, думаю, це була найскладніша гра для “Металіста 1925”. Чи погодишся ти з цим?
– Мабуть так. Думаю, що у попередніх матчах з “Рухом” та “Зорею” ми віддали багато емоцій і сьогодні нам їх не вистачило. Проте ми зіграли на нуль у цій зустрічі, не програли – це нам у плюс.
– Твої партнери засмучені?
– Не сказав би. Була нічия гра.
– П’ятиматчева серія без поразок для “Металіста 1925” це?
– Це гарний показник для нас. Ми повірили у свої сили, почали вигравати. У нас у команді зараз хороша конкуренція у складі, на кожну позицію є по два футболісти. Усі хочуть грати в основному складі та доводять на кожному тренуванні свою профпридатність.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…