Засідання Київського апеляційного суду у справі неофіційного власника СК Дніпро-1, колишнього кінцевого бенефіціарного власника ПАТ КБ «ПриватБанк» та ексвласника Дніпра Ігоря Коломойського від 25 вересня, завершено.
Суд не задовольнив апеляцію на арешт олігарха та залишив без змін запобіжний захід: тримання під вартою та заставу в розмірі 3,89 мільярдів гривень.
Сьогодні на засіданні в Коломойського була потужна медіа підтримка. Поклопотати за мільярдера прийшли зокрема працівники 1+1 Media: коментатор Ігор Циганик, популярна телеведуча Наталія Мосійчук, шоумен Юрій Горбунов та інші.
Олігарху Ігорю Коломойському вже оголосили декілька підозр: щодо заволодіння 9,2 мільярдами гривень «ПриватБанку» та щодо легалізації коштів, частина з яких перераховувалася на ТОВ «ФК Дніпро».
2 вересня мільярдера відправили до СІЗО на два місяці.
Встановлено, що впродовж 2013-2020 років Коломойський легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…