– Ну, був. Так.
– У якій команді ти мав найбільшу зарплату?
– Скрізь однаково: у «Локомотиві», «Динамо» та «Анжі». У «Локомотиві» трохи більше, були бонуси за ігри. В «Динамо» я мав конкретну зарплату. Якби ми з «Анжі» не вилетіли, то в мене була б вдвічі більша зарплата.
100 000 євро я отримував. Плюс були гарні преміальні. За дві гри із «Валенсією» була премія 45 000 доларів.
Гроші витрачав на казино та речі. Не відмовляв собі взагалі ні в чому. Їздив у дорогі ресторани. Ніколи не рахував гроші. На ціни дивився, так. Шмоточником був, капець. І в мене була хвороба – в автомати грав. Було, що за ніч 110 тисяч доларів програв.
Міг інвестувати у бізнес, але розумів, що ці гроші пропадуть. У мене були великі квартири, одну з яких колишня дружина просто просрала. Усі квартири у мене були по мільйону доларів. Машин у мене було 5 чи 6, – сказав Алієв.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі