«Загалом зараз всі команди рівні. Кожен в кожного може відібрати очки. «Чорноморець» обіграв «Динамо», потім «Чорноморець» програє «Вересу».
Всі виходять і кожен намагається забрати очки. Це, мабуть, цікаво для вболівальників, бо всі в турнірній таблиці поруч, немає двох-трьох команд, які відриваються, як це було з «Динамо» та «Шахтарем», коли до них не могли підійти близько.
А зараз всі разом. Хтось піднявся, хтось опустився. Хочеться триматись зверху таблиці. Хоч ми і вийшли з Першої ліги, але футболісти з УПЛ, всі хочуть бути на вершині. І це – можливо, бо всі рівні. На мою думку, це можливо і все буде залежати тільки від нас.
Ми зараз у верхній частині таблиці, кожен вже отримав свою порцію мотивації. Ми хочемо бути там, де ми зараз є – в зоні єврокубків. Є амбіції президента, є амбіції команди, є амбіції тренера.
Звісно, хочеться потрапити в єврокубки. Але всього цього можна досягти через тренування, через футбольні поля. Все залежить від нас – якщо ми будемо зібрано грати і показувати той футбол, в який ми вміємо грати, то у нас все вийде і все буде добре», — сказав Будківський.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…