У клубі ухвалили рішення віддати гравця в оренду до іншого клубу.
Український вінгер Михайло Мудрик досі не може проявити себе в складі лондонського Челсі, що підштовхує керівництво клубу шукати вихід з цієї кризової ситуації.
Челсі вже працює над пошуком нової команди для українського вінгера, де він матиме набагато більше ігрового часу та можливостей проявити себе.
Повідомляється, що Мудрик має всі шанси провести весняну частину сезону 2023/24 вже в футболці нового клубу.
«Челсі працює над пошуком короткострокового рішення, яке буде вигідним як для гравця, так і для клубу, уже розглядаючи можливу оренду в іншу команду, де Мудрик зможе мати більше ігрових хвилин і розвивати свій талант протягом другого кола сезону, не виключаючи продажу, якщо їм дадуть велику суму».
На сьогодні існує декілька клубів, які прагнуть скористатися послугами Мудрика.
«Оскільки Мудрик знаходиться в пошуках оренди, є кілька команд, які цікавляться молодим футболістом, і всі вони прагнуть скористатися послугами українського вінгера, який має лише дві гольові передачі у 21 грі за Челсі», – повідомляє іспанське видання Fichajes.net.
Раніше повідомлялося, що Мудрик має варіанти продовження кар’єри в Бундеслізі. Також була інформація про інтерес до Михайла з боку іспанської Севільї.
Українець перейшов до Челсі у січні цього року із Шахтаря за 100 млн євро (враховуючи бонуси). Цей трансфер став найдорожчим в історії українського футболу.
Цього сезону Мудрик провів 130 хвилин у чотирьох матчах за Челсі. Результативними діями не відзначався.
Контракт 22-річного вінгера з Челсі розрахований до 2031 року.
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…