– Насамперед дякую ЗСУ. Їхні героїзм та мужність, те, як вони захищають наш народ – велика їм похвала та дякую за це.
На жаль, ми не зібрали польських журналістів, але польському народу я б теж хотів подякувати. Вони простягнули руку допомоги в такий важкий час для України, стали на сторону добра. А добро завжди перемагає.
Тренерський штаб надав нам всю інформацію про суперника. Ми вже не перший день переглядаємо «Гент», готуємося. На папері, напевно, «Гент» – фаворит групи, але ми нікого не боїмося, хоча всіх поважаємо.
Будемо демонструвати свій футбол, це хороша нагода для кожного з нас показати свої сили на європейській арені. Віддамо всі сили.
– Букмекери не вірять в «Зорю».
– Андердогом завжди бути легше, бо менше очікувань від людей. А коли ти можеш все перевернути, то в очах людей по-іншому буде виглядати.
«Гент» – фаворит, нам немає чого втрачати. Можемо показати те, чого від нас не очікують, – сказав Вантух
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…