– Ми проводили «домашні матчі» на десяти різних стадіонах. Іноді ми живемо в Києві кілька днів чи тижнів, потім у Львові, потім цілими днями мандруємо Європою.
Незабаром ми полетимо в Барселону, ми будемо їхати цілий день, тому що спочатку потрібно сісти на автобус до аеропорту в Польщі.
В інших клубах ти вранці йдеш в офіс або на тренування, а ввечері повертаєшся до сім’ї. У нашому випадку всі сім’ї живуть десь в іншому місці, в різних містах або навіть за кордоном.
Фізично і морально це обходиться нам набагато дорожче, ніж іншим європейським командам. Ігри Ліги чемпіонів – це вже не буденність, а надзвичайна історія.
– Як добре вас прийняли в Гамбурзі?
– Чудово, тут все на дуже професійному рівні, це велика честь бути тут. У будь-якому випадку я хотів би подякувати німцям за допомогу в багатьох сферах. За новий дім для українських біженців, за їх фінансову допомогу Україні та армії. Ви для нас хороший партнер, – сказав Палкін.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…