– ФІФА знищила український футбол, зруйнувала наш фундамент і нашу конкурентоспроможність.
– Тому що з початку війни дозволила іноземним гравцям розривати контракти та переходити в інші клуби безплатно?
– Точно. На початку війни на нашому балансі все ще було 40 мільйонів непогашених платежів за наші підписання. Поширеною практикою є оплата частинами. Але раптом ми вже не мали нічого взамін, тому що іноземні зірки могли просто піти від нас, і всі доходи зникли.
Ніколи не було консультацій з ФІФА – до сьогодні. ФІФА завжди пояснює, що футбол – це одна велика родина. Але нас просто викинули. Ми знайшли домовленості з усіма іноземними гравцями, нікому не потрібно було повертатися в зону бойових дій. Ми знаємо, що це наша війна, а не південноамериканських професіоналів.
– Позов про компенсацію провалився в Міжнародному спортивному арбітражному суді, тепер ви хочете подати позов проти ФІФА до Європейської комісії.
– І для цього ми вживаємо заходів проти окремих клубів. Ми ведемо переговори з «Тоттенгемом» та їхнім босом Даніелем Леві про те, як вони виплатять нам компенсацію за Манора Соломона.
Ми купили його за 6 мільйонів, тренували його, його ринкова вартість виросла до 18 мільйонів, а потім він перейшов у «Тоттенгем» за нуль євро. І це нікого не хвилює.
Ми навіть вживаємо заходів щодо «Ліона» та «Галатасарая» щодо аналогічного трансферу нашого гравця Тете. А чи знаєте ви, хто виграє найбільше? Агенти. Бувають випадки, коли вони пропонують гравцям безплатний трансфер з «Шахтаря», а самі отримують великі гроші. ФІФА дозволила агентам виключати український футбол, – сказав Палкін.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…