Нагадаємо, після матчу проти “Борнмута” в 5-му турі АПЛ (0:0) головний тренер “Челсі” сказав про Мудрика: “Йому ще потрібно вчитися грати в АПЛ – краще розуміти гру, більше взаємодіяти з командою. Потрібно дати йому час удосконалюватися”.
“Мудрик не єдиний, хто зазнає труднощів у цій команді, і постійні згадки в пресі не йдуть йому на користь, тому що він грає невпевнено. Він буде думати: “Чому мій тренер каже, що я не розумію, як я маю грати в Прем’єр-лізі?” Це поганий знак для Мудрика, і я майже впевнений, що в наступному матчі проти “Астон Вілли” він буде на лавці запасних.
Наступного разу, коли Почеттіно скаже щось подібне, йому слід звернути увагу й на інших гравців, бо нічия з “Борнмутом” не була виною Мудрика.
“Челсі” міг би грати тиждень і все одно не забив би, між гравцями немає ніякого зв’язку, тому що вони говорять різними мовами. Мені було нудно дивитися гру”, – сказав колишній півзахисник “Челсі” Еманнуель Петі в інтерв’ю Betway.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…