– З перемогою! Чи важко вона сьогодні далася?
– Передусім хочу сказати, що ця перемога дуже важлива для нас. “Ворскла” дала нам сьогодні дуже хороший бій. Особисто я радий, що відзначився голом, і, звісно, що ми перемогли. Але не будемо забувати, що ми сьогодні припустилися багатьох помилок на полі.
– Твій гол – наслідок відпрацьованої комбінації чи більш спонтанні, креативні дії?
– Більшою мірою спонтанна комбінація. Ванат віддав класний пас п’ятою, а мені вдалося прорватися крізь захисників та пробити.
– “Динамо” проводило достатньо небезпечних атак. Чому після швидкого м’яча так довго не вдавалося забити вдруге?
– Важко сказати. Напевно, варто попрацювати над реалізацією. Але добре, що ми створюємо достатньо моментів.
– Взагалі, наскільки міцним горішком виявилася “Ворскла”? Суперник чимось здивував?
– Так, “Ворскла” – справді непростий суперник. Тренери попереджали нас, що вони дадуть бій. Гравці майстерні, загалом хороша команда.
Додамо, що “Динамо” перемогло “Ворсклу” з рахунком 2:0.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…