– Нова європейська кампанія – це для вас невідома територія чи ви знаєте, що готові, спираючись на те, що зробили минулого сезону на груповому етапі?
– Важко сказати, що станеться. Коли я почув, що ми будемо грати в Гамбурзі та що вже куплено майже 37 тисяч абонементів, то зрозумів, що це будуть чудові матчі для нас. Ми любимо грати перед глядачами, відчувати підтримку. Ми знаємо, як німецький народ підтримує Україну та українських людей. У Німеччині проживає багато українців, тому я вважаю, що у нас буде гарна підтримка завтра та впродовж усього групового етапу Ліги чемпіонів. Сподіваюся, ми зможемо зробити все можливе й отримати позитивний результат.
– «Шахтар» прекрасно показав себе в минулому сезоні Ліги чемпіонів. Чи можемо ми очікувати такий же гарний виступ цього? Як, на вашу думку, змінилась команда, адже до колективу приєдналося багато нових молодих гравців із різних країн? Вони вже готові грати?
– Авжеж, завжди хочеться сказати, що ми виграємо всі шість матчів, вийдемо з групи і все буде супер. Але я стримано дивлюся на якісь там прогнози і намагаюся бути чесним та відвертим щодо себе та інших. Я вважаю, що в нас дуже гарна, сильна команда, новий тренер з новими вимогами до футболістів, до команди, і ми звикаємо до цих вимог. Усі молоді хлопці теж звикають до цих вимог. Певно, матчі Ліги чемпіонів – це ігри із зовсім іншою інтенсивністю. Ти граєш проти команд з великим досвідом і в більш інтенсивний футбол, – і я це відчув у поєдинках національних збірних.
Можу сказати, що команда готова, команда зробить усе, аби здобути результат. Ми всі готові: хочемо грати та добиватися результату в Лізі чемпіонів. А як воно буде, прогнозувати дуже важко. Гадаю, минулого року ніхто від нас не очікував такого результату, а ми вийшли і зробили. Цього року ви вже ставите таке запитання, бо чогось очікуєте від нас. І ми своєю чергою хочемо зробити все можливе, аби в України була євровесна. Тому не треба говорити, а треба працювати, на кожен матч налаштовуватися та виконувати те, чого вимагає тренер.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…