– Після тривалої перерви команда повернулася на “Дніпро-Арену”. Які відчуття?
– Дуже приємно повернутися на рідно арену. Приємно було грати тут. Нажаль, сьогодні ми не перемогли, а зіграли внічию, але нічого страшного у цьому я не бачу. Треба рухатися далі.
– Юрій Максимов сказав, що за цією схемою команда жодного разу не грала. Наскільки важко було до неї звикнути?
– Так, новий тренер прийшов тільки три дні тому, тому було дуже мало часу щось награти, і це було видно і по першому тайму, коли нам дуже важко було вийти з оборони в атаку, адже хлопці ще не до кінця зрозуміли цю структуру гри. У другому таймі краще грали, могли дотиснути і виграти цей матч, але нічого страшного. Будемо працювати далі. Нам потрібен час.
– Наскільки мали вплив підказки у перерві головного тренера, коли він звернув увагу га гру саме центральних півзахисників?
– Так-так. Були підказки у перерві матчу, і я вважаю, що ці підказки спрацювали.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…