— Італійці дуже активно пресингували у першому таймі. Які ваші враження від першої половини гри?
— Звичайно, ми розуміли, що буде сильний пресинг, адже італійців влаштовувала лише перемога. Знали, що на «Сан-Сіро», з такою неймовірною підтримкою, суперник буде бігти вперед. Шкода, що так склалось
— Можете детальніше розповісти про той момент, коли італійцям вдалось відкрити рахунок у зустрічі?
— Дуже прикра помилка з мого боку. Розумію, що на такому рівні не можна допускати такі помилки. Це буде для мене великим уроком. Перед матчем взяв бутси із пластиковими шипами, а треба було з металевими. Коли перевзувся потім — стало набагато легше. Це моя помилка. Хочу вибачитись перед командою і вболівальниками. На такому рівні так не можна помилятись.
— Збірна використовувала дуже багато вертикальних передач. Яка ваша думка щодо цього?
— У нас потужні форварди — Довбик, Яремчук, ми розуміли, що треба грати на них, щоб вони чіплялись за м’яч. Хочеться більше грати у короткий пас, але маємо розуміти, що робити на полі, коли команду високо пресингують. Моя помилка вартувала голу.
— Наскільки це важливий досвід для вас?
— Це неймовірний досвід. Це мрія — грати за національну збірну. Коли ти виходиш грати на «Сан-Сіро», це щось особливе. Напевно, ця помилка мала колись статись, нехай вона краще станеться зараз, і це буде повчальним уроком для мене на майбутнє.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…