Головний тренер синьо-жовтих Сергій Ребров прокоментував основні моменти.
– Ми розуміли, що Італія буде грати так інтенсивно. Ми граємо другу гру проти топ-суперників, тому дуже важко. Ми намагались атакувати, в другому таймі створили декілька моментів, але не реалізували їх. Проти таких команд дуже важко грати, якщо немає реалізації.
Ми забили м’яч, повернулися в гру, намагалися вирвати позитивний результат.
Не розумію, чому кажуть, що в збірної Італії криза. Я вважаю, що це дуже міцна команда, вони сьогодні це показали.
– Чому вирішили притримати Мудрика?
– Тому що він повинен був додати швидкості у другому таймі.
– Як оціните матчі з Англією і Італією?
– Перша гра показала, що ми можемо грати з такими командами. Не можу сказати в рівний чи не рівний футбол. Футбол – це не володіння м’ячем, а рахунок. Тому я вважаю ці дві гри дуже корисними для майбутнього. Ми будемо дуже ретельно готуватися до наступних матчів.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…