— Якої Ви думки про трансфери Сергія Сидорчука та Дениса Гармаша?
— Чемпіонат Бельгії є чемпіонатом пристойного рівня. Як Сидорчук, так і Гармаш вже закінчують свої кар’єри. Чому б не пограти рік-два в своє задоволення? Чемпіонат Хорватії слабший рівнем, але суттєво це ролі не змінює. Я, взагалі, рекомендую футболістам грати якомога довше. Тому що потім настануть будні, коли ти нікому не потрібен і то вже буде погано.
— Рівень УПЛ, найближчим часом, залишатиметься без змін?
— Добре, взагалі, що в нас зберігається футбол, що матчі проводяться і у Вищій лізі, і в Першій та Другій. Потрібно пережити цей складний час. Якщо це все зупиниться, то буде крах. Потрібно виховувати молодих футболістів. Для них зараз є всі шанси себе реалізувати, просто потрібно змінити свою ментальність і скоріше рухатися вперед.
Поки що, наші клуби не можуть конкурувати з європейськими командами середнього класу. Тому, ми й маємо такі результати. Претензії до Луческу? В цьому немає нічого дивного – як тільки команда програє, то у всьому винен тренер. Проте, щоб показувати хороший результат, потрібно мати футболістів. В «Шахтарі» в Луческу були серйозні гравці – був результат. Все взаємозв’язано. Звільнення Луческу нічого не змінить.
— Які шанси в «Шахтаря» на вихід із групи?
— Якщо займе третє місце – буде дуже добре.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…