У середу, 5 вересня, капітан київського Динамо Сергій Сидорчук став гравцем бельгійського Вестерло.
Колишній нападник біло-синіх Віктор Леоненко відреагував на трансфер хавбека киян.
«Я так розумію, що Ігорю Михайловичу (Суркісу) буде чим похвалитися. А навіщо туди Сидорчук пішов… Чесно кажучи, Сергія не розумію, але це його вибір. Можливо, Бельгія подобається, шоколад, пиво, що там ще».
Леоненко не розуміє рішення Сидорчука перейти в одну з наразі слабших команд Бельгії. Екснападник Динамо вкотре зазначив, що в клубі перетримують гравців й випадок з трансфером Андрія Шевченка в Мілан у 1999 році є скоріше винятком.
«Особисто я б з Динамо точно туди не пішов. Денис Гармаш зараз ще в Осієк перейде… Ну в серйозні команди наші гравці переходять. Я знаю, що перетримують в клубі, оскільки це ще з мене почалося. Тому я й кажу, що Шевченко щасливчик, що поїхав у 23 роки. Я навіть уявити такого не міг.
У нас гравці розповідають, що йдуть в інші клуби, щоб виграти Лігу чемпіонів чи пограти в єврокубках, а що Вестерло? Для клубу соромно має бути, але загалом вже звикли», – сказав Леоненко у власному телеграм-каналі.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…