– Правда, що коли ти вийшов з полону, написав у чат фанатів «Динамо»: «Хлопці, я не зрозумів, а що, Луческу досі тренер «Динамо»?
– Так, це було одним з перших питань стосовно футболу. Перебуваючи в полоні, я дуже сподівався, що Луческу вже покинув клуб. Я пам’ятаю, при коронавірусі в нього були якісь проблеми зі здоров’ям. Я йому не бажаю зла, щоб він помер чи ще щось, але я бажаю, щоб він швидше покинув клуб.
– Після повернення з полону, коли дізнався що «Динамо» на четвертому місці, що ти думав?
– Я думав: «Коли вже з’######я Луческу?». Скільки можна ганьбити наш клуб? Та й загалом, може Суркіси все-таки задумаються про продаж клубу?
Ми (ультрас – прим.) їм пропонували викупити клуб. При спілкуванні з Суркісом Шеремета (лідер фан-групи «Динамо» – прим.) казав про це, на що Суркіс відповів: «Якщо ви хочете керувати клубом, давайте мені по 30 тисяч зелені й будете керувати».
Звучить якось не дуже, – сказав Несмачний.
Володимир розповідав про черговий виток конфлікту між керівництвом клубу та активними вболівальниками, який відбувся в 2020 році після призначення Мірчі Луческу.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…