– Ми фактично не спали два тижні. Однак ситуація склалася для нас найкращим чином. Ми отримали дуже відповідального у фінансовому й організаційному плані інвестора, й ми дуже раді.
Я вважаю, що потрібно подякувати власниками AES Group, які 7 років з моменту створення клубу фінансували його. За цих власників клуб досяг успіхів, які ми маємо сьогодні – третій сезон поспіль виступаємо в УПЛ. Я вважаю, це також досягненням цієї компанії.
Володимир Носов (новий інвестор “Металіста 1925” – прим.) — це харків’янин, дуже патріотична людина. Для нас це маленька, але перемога нині. У потрібний момент знайшовся той чоловік, який сказав: “Так!”.
Усі плюс-мінус розуміють рівень бюджету, котрий потрібен для життя колективу. Це основна команда, U-19, жіноча команда, академія, яка в нас розташована в Харкові, де наразі тренується 200 дітей. Структура доволі розвинена.
Для її фінансування потрібно більше ста мільйонів гривень на рік. Хочу наголосити, що одна з умов переговорів із потенційними інвесторами полягала в тому, що фінансування всієї структури клубу має бути в тому ж обсязі. Нині бюджет не знижено ні на один цент, – цитує Недєліна УПЛ ТБ.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…